Головна 3D різьба Ремонт ЧПУ Фрези Меблі Youtube Facebook Google+ Rus Eng Контакти Далі +38(067) 503 46 64 tdk@uch.net

Капітелі Накладки Кутики Молдинги Розетки Решітки Рами Герби Балясини Кабріоль Панно


Різьба по дереву - механізована



Компанія „Технодревкомплект” відома не тільки як виробник меблів з натуральної деревини, а й як постачальник верстатів з програмним керуванням для різьби по дереву, які ще називають CNC-верстатами.


Різьба по дереву на CNC-верстатах - те, що може надати сучасним виробам ізюминку при невеликих затратах на виробництво, збільшити його рентабельність. Обладнання, про яке йтиметься, на вітчизняному ринку не має аналогів. Це високопродуктивні верстати СМ-600Ф4, які мають чотири зони одночасної обробки заготовок, чим досягається висока продуктивність.
Деревообробні верстати моделі СМ-600Ф4 призначені для виконання різьби по дереву та обробки інших матеріалів, для високоточного фрезерування складних контурів і траєкторій в площині й об’ємі за заданою програмою. Верстати можуть використовуватися в меблевому виробництві, для виготовлення сувенірної продукції, художніх елементів інтер’єрів, для гравіювання. На верстатах виготовляють серійні та ексклюзивні декоративні елементи з різьбою для м’яких і корпусних меблів, меблевих фасадів, дверей, дерев’яних сходів. Споживачами обладнання є меблеві фабрики, підприємства-виробники столярних виробів, паркету, сходів, меблевих накладок, корпусних меблів, м’яких меблів, сувенірної продукції.


Однією із перспективних тенденцій у сфері надання послуг є створення спеціалізованих підприємств для виконання замовлень від меблевих та деревообробних компаній із виготовлення декоративних елементів з різьбою по дереву з використанням CNC-верстатів.
На початку роботи першого центру з числовим програмним керуванням в 1994 році більшість потенційних замовників не уявляли собі машинну різьбу і виконували замовлення силами бригад ручних різьблярів, а це втрата якості, скорочення термінів, зниження точності і зменшення повторності деталей. Нині підприємства вже мають досвід у використанні верстатів для виробництва декоративних елементів для меблів та інтер’єру, сувенірних виробів, деталей художнього і палацового паркету, декору меблевих фасадів, дверей.


В Українському НДІ механічної обробки деревини проводилися дослідження процесу фрезерування деревних матеріалів з постійно змінним напрямком подачі відносно волокон. Дослідження проводилися на гнучкому виробничому модулі СМ-600Ф4, який забезпечує фіксацію попередньо підготовлених заготовок, переміщення в зону обробки і фрезерування із заданою точністю. Система ЧПК виконує керування процесом обробки заготовок за програмою.


Виконані дослідження показали, що це обладнання забезпечує якісну профільну обробку деревних деталей і його рекомендовано застосовувати на деревообробних і меблевих підприємствах при виготовленні декоративних елементів меблів та інших виробів.
Слід відмітити, що іншого вітчизняного обладнання цього типу з такою продуктивністю виробництва декору поки що не існує. Обробні центри зарубіжних фірм, хоч спостерігається деяке зниження цін на них, все ж залишаються досить дорогим обладнанням для вітчизняних підприємств. Для створення ж дійсно конкурентоспроможної меблевої та іншої продукції із деревини необхідне оснащення підприємств новітніми технологіями й обладнаннями, в тому числі й обробними центрами.

3D моделювання для ЧПУ - ТУТ


Заточка та продажа фрез для ЧПУ - ТУТ


назад головна далі


Публікацію авторських матеріалів та відеороликів дозволено тільки в разі прямого посилання на сайт ©